NX-500_01

W TYM DZIALE PREZENTUJEMY MEBLE WYKONANE NA ZAMÓWIENIE WEDŁUG INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW.

 

Meble autorskie to meble wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta wg projektów architektów Studia Estima.

Do 2004 roku oferta produktowa Studia Estima koncentrowała się na meblach, których wzory projektowane były przez duże i renomowane włoskie fabryki a układy funkcjonalne i estetyczne przez projektantów studia Estima. Meble tych fabryk w standardzie mają charakter modułowy, co oznacza, że finalny produkt powinien być wykonany w oparciu o szeroką, chociaż zamkniętą bibliotekę modułów. Zdarzało się, że rzeczywiste zapotrzebowanie wykraczało poza standardy, co większość Włoskich dostawców akceptuje, przy czym zawsze za dodatkową opłatą.

Zarówno racje ekonomiczne jak i rosnące zaawansowanie technologiczne polskiego rynku meblarskiego a także twórczy potencjał projektantów Studia Estima, zainspirowały nas do wykorzystania własnej wiedzy i doświadczenia a także inspiracji zaczerpniętych z mediolańskich targów meblowych, do zainicjowania współpracy z rodzimymi mistrzami sztuki meblarskiej. Rezultatem takiego działania jest nienaganna wzorniczo, technicznie i wykonawczo, niezwykle elastyczna oferta mebli na zamówienie, bazująca na projektach architektów związanych ze studiem Estima. Dzięki tej współpracy nie stanowią dla nas bariery fronty z najbardziej wyszukanego drewna egzotycznego z dodatkiem skóry, patynowana głęboko frezowana klasyka, rzeźbione detale, pełna paleta lakierów, szafki o szerokości np: 12,5 cm, itp. Rozszerzyła się też w sensie pozytywnym przestrzeń cenowa naszej oferty.

Nasze pomysły urzeczywistnia niewielka, starannie wyselekcjonowana polska fabryczka (określenie uzasadnia jej (nie)wielkość przy najnowocześniejszym, numerycznie sterowanym parku maszynowym, pełnym dostępie do najbardziej zaawansowanych okuć meblowych i akcesoriów technicznych oraz zachowanym, rzemieślniczym kunszcie współwłaścicieli).

Produkty włoskich potentatów niosą za sobą prestiż i duże zaufanie. Meble autorskie to z kolei nieograniczona elastyczność i wysoka jakość za umiarkowaną cenę.

Potrafimy wyselekcjonować rozwiązanie najodpowiedniejsze dla Państwa wykorzystując często oba posiadane atuty.

O Autorze